Dieptebegrenzervijl 1213ruk150 k 2
Merk
PFERD
Soort
Dieptebegrenzervijlen
Genormaliseerde Kenmerken
Dikte
3mm
Vorm
vlak
Lengte
150mm
Breedte
16mm
Lengte (inch)
6inch
Kap
2
Profiel
1213 ruk
Model (vijl)
platstomp
Lengte (vijl)
150mm
Breedte (vijl)
16mm
Dikte (vijl)
3mm