Dieptebegrenzervijl 1213ruk200 k 2
Merk
PFERD
Soort
Dieptebegrenzervijlen
Genormaliseerde Kenmerken
Dikte
3.5mm
Vorm
vlak
Lengte
200mm
Breedte
20mm
Lengte (inch)
8inch
Kap
2
Profiel
1213 ruk
Model (vijl)
platstomp
Lengte (vijl)
200mm
Breedte (vijl)
20mm
Dikte (vijl)
3,5mm