3478iep100p62
3478IEP100P62
×
Artikelnummer
00006791GS
Gtin
Beschrijving
Merk
Tente
Soort
Wielen met vol-elastische rubber band
Genormaliseerde Kenmerken
Draagvermogen getest volgens
EN 12532
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
100mm
Bandbreedte
40mm
Plaatafmeting
105 x 85mm
Boutgatafstand
80/77 x 60mm
Boutgatdiameter
9mm
Bouwhoogte
128mm
Draagvermogen
200kg
Breedte (loopvlak enkel)
40mm
Diameter (wiel)
100mm
Bouwhoogte
128mm
Draagvermogen
0 - 200kg
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Temperatuur
-20 - 85°C
Boutgatafstand
80/77 x 60 mm
Diameter (bevestigingsbout)
9mm
Model
met plaat
Plaatafmeting
105 x 85 mm