3478iep100p62
3478IEP100P62
Merk
Tente
Soort
Wielen met vol-elastische rubber band
Genormaliseerde Kenmerken
Draagvermogen getest volgens
EN 12532
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
100mm
Bandbreedte
40mm
Plaatafmeting
105 x 85mm
Boutgatafstand
80/77 x 60mm
Boutgatdiameter
9mm
Bouwhoogte
128mm
Draagvermogen
200kg
Diameter (wiel)
100mm
Breedte (loopvlak enkel)
40mm
Bouwhoogte
128mm
Plaatafmeting
105 x 85 mm
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Draagvermogen
0 - 200kg
Uitvoering
met plaat
Temperatuur
-20 - 85°C
Boutgatafstand
80/77 x 60 mm
Diameter (bevestigingsbout)
9mm