3478iep160p63
3478IEP160P63
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
160mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
200mm
Draagvermogen
350kg
Diameter (wiel)
160mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
200mm
Plaatafmeting
137 x 115 mm
Draagvermogen
0 - 350kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm