3478ufr125p63bh161
3478UFR125P63BH161
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
125mm
Bandbreedte
40mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
161mm
Draagvermogen
250kg
Diameter (wiel)
125mm
Breedte (loopvlak enkel)
40mm
Bouwhoogte
161mm
Plaatafmeting
137 x 115 mm
Draagvermogen
0 - 250kg
Temperatuur
-20 - 80°C
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm