3478ufr200p63
3478UFR200P63
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
46mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
240mm
Draagvermogen
400kg
Diameter (wiel)
200mm
Breedte (loopvlak enkel)
46mm
Bouwhoogte
240mm
Plaatafmeting
137 x 115 mm
Draagvermogen
0 - 400kg
Temperatuur
-20 - 80°C
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm