3648iep125p63
3648IEP125P63
Merk
Tente
Soort
Wielen met vol-elastische rubber band
Genormaliseerde Kenmerken
Draagvermogen getest volgens
EN 12532
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
125mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
178mm
Draagvermogen
300kg
Diameter (wiel)
125mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
178mm
Plaatafmeting
137 x 115 mm
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Draagvermogen
0 - 300kg
Uitvoering
met plaat
Temperatuur
-20 - 85°C
Model
zwaar
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm