4688iep125p63
4688IEP125P63
×
Artikelnummer
00804232GS
Gtin
Beschrijving
Merk
Tente
Soort
Wielen met vol-elastische rubber band
Genormaliseerde Kenmerken
Draagvermogen getest volgens
EN 12532
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
125mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
164mm
Draagvermogen
300kg
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Diameter (wiel)
125mm
Bouwhoogte
164mm
Draagvermogen
0 - 300kg
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Temperatuur
-20 - 85°C
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm
Model
zwaar
Plaatafmeting
137 x 115 mm