4688iep160p63
4688IEP160P63
×
Artikelnummer
00804233GS
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
160mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
200mm
Draagvermogen
350kg
Diameter (wiel)
160mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
200mm
Plaatafmeting
137 x 115 mm
Draagvermogen
0 - 350kg
Uitvoering
met plaat
Temperatuur
-20 - 85°C
Diameter (bevestigingsbout)
11mm