4688iep200p63
4688IEP200P63
×
Artikelnummer
00804234GS
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
240mm
Draagvermogen
450kg
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Diameter (wiel)
200mm
Bouwhoogte
240mm
Draagvermogen
0 - 450kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Diameter (bevestigingsbout)
11mm
Plaatafmeting
137 x 115 mm