4688iep250p63
4688IEP250P63
×
Artikelnummer
00804109GS
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
250mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 115mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
290mm
Draagvermogen
500kg
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Diameter (wiel)
250mm
Bouwhoogte
290mm
Draagvermogen
0 - 500kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Diameter (bevestigingsbout)
11mm
Plaatafmeting
137 x 115 mm