9688iep200p63
9688IEP200P63
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
135 x 110mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
245mm
Draagvermogen
450kg
Diameter (wiel)
200mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
245mm
Plaatafmeting
135 x 110 mm
Draagvermogen
0 - 450kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Diameter (bevestigingsbout)
11mm