9688iep250p63
9688IEP250P63
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
250mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
135 x 110mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
305mm
Draagvermogen
500kg
Diameter (wiel)
250mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
305mm
Plaatafmeting
135 x 110 mm
Draagvermogen
0 - 500kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Diameter (bevestigingsbout)
11mm