9940iep200p63
9940IEP200P63
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
250mm
Draagvermogen
750kg
Uitlading
55mm
Diameter (wiel)
200mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
250mm
Uitlading
55mm
Plaatafmeting
137 x 105 mm
Draagvermogen
0 - 750kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Diameter (bevestigingsbout)
11mm