3477ufr100p30-13
3477UFR100P30-13
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
100mm
Bandbreedte
34mm
Bouwhoogte
128mm
Draagvermogen
150kg
Boutgatdiameter2
13mm
Uitlading
41mm
Diameter (wiel)
100mm
Breedte (loopvlak enkel)
34mm
Bouwhoogte
128mm
Uitlading
41mm
Draagvermogen
0 - 150kg
Uitvoering
met boutgat en rem
Temperatuur
-20 - 80°C
Diameter (bevestigingsgat)
13mm