3477ufr125p30-13
3477UFR125P30-13
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
125mm
Bandbreedte
40mm
Bouwhoogte
155mm
Draagvermogen
150kg
Boutgatdiameter2
13mm
Uitlading
40mm
Diameter (wiel)
125mm
Breedte (loopvlak enkel)
40mm
Bouwhoogte
155mm
Uitlading
40mm
Draagvermogen
0 - 150kg
Uitvoering
met boutgat en rem
Temperatuur
-20 - 80°C
Diameter (bevestigingsgat)
13mm