3477ufr160p30-13
3477UFR160P30-13
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
160mm
Bandbreedte
46mm
Bouwhoogte
195mm
Draagvermogen
200kg
Boutgatdiameter2
13mm
Uitlading
60mm
Diameter (wiel)
160mm
Breedte (loopvlak enkel)
46mm
Bouwhoogte
195mm
Uitlading
60mm
Draagvermogen
0 - 200kg
Uitvoering
met boutgat en rem
Temperatuur
-20 - 80°C
Diameter (bevestigingsgat)
13mm