3470ufr200p30-13
3470UFR200P30-13
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
46mm
Bouwhoogte
235mm
Draagvermogen
200kg
Boutgatdiameter2
13mm
Uitlading
55mm
Diameter (wiel)
200mm
Breedte (loopvlak enkel)
46mm
Bouwhoogte
235mm
Uitlading
55mm
Draagvermogen
0 - 200kg
Uitvoering
met boutgat
Temperatuur
-20 - 80°C
Diameter (bevestigingsgat)
13mm