3477ufp100p62
3477UFP100P62
×
Artikelnummer
00039790GS
Gtin
Beschrijving
Merk
Tente
Soort
Wielen met vol-elastische rubber band
Genormaliseerde Kenmerken
Draagvermogen getest volgens
EN 12532
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
100mm
Bandbreedte
34mm
Plaatafmeting
105 x 85mm
Boutgatafstand
80/77 x 60mm
Boutgatdiameter
9mm
Bouwhoogte
128mm
Draagvermogen
160kg
Uitlading
41mm
Breedte (loopvlak enkel)
34mm
Diameter (wiel)
100mm
Bouwhoogte
128mm
Draagvermogen
0 - 160kg
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Temperatuur
-20 - 80°C
Uitslag
41mm
Boutgatafstand
80/77 x 60 mm
Diameter (bevestigingsbout)
9mm
Model
met plaat en rem
Plaatafmeting
105 x 85 mm