3477ufp160p63
3477UFP160P63
×
Artikelnummer
00005505HS
Gtin
Beschrijving
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
160mm
Bandbreedte
46mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
200mm
Draagvermogen
300kg
Uitlading
60mm
Breedte (loopvlak enkel)
46mm
Diameter (wiel)
160mm
Bouwhoogte
200mm
Draagvermogen
0 - 300kg
Temperatuur
-20 - 80°C
Uitslag
60mm
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm
Model
met plaat en rem
Plaatafmeting
137 x 105 mm