3477ufr100p62blauw
3477UFR100P62BLAUW
×
Artikelnummer
00001426GS
Gtin
Beschrijving
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
100mm
Bandbreedte
34mm
Plaatafmeting
105 x 85mm
Boutgatafstand
80/77 x 60mm
Boutgatdiameter
9mm
Bouwhoogte
128mm
Draagvermogen
160kg
Uitlading
41mm
Diameter (wiel)
100mm
Draagvermogen
0 - 160kg
Bouwhoogte
128mm
Uitvoering
met plaat en rem
Breedte (loopvlak enkel)
34mm
Plaatafmeting
105 x 85 mm
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Boutgatafstand
80/77 x 60 mm
Diameter (bevestigingsbout)
9mm
Uitlading
41mm
Temperatuur
-20 - 80°C