3470iep200p63
3470IEP200P63
×
Artikelnummer
00030109HS
Gtin
Beschrijving
Merk
Tente
Soort
Wielen met vol-elastische rubber band
Genormaliseerde Kenmerken
Draagvermogen getest volgens
EN 12532
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
240mm
Draagvermogen
350kg
Uitlading
55mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Diameter (wiel)
200mm
Bouwhoogte
240mm
Draagvermogen
0 - 350kg
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Temperatuur
-20 - 85°C
Uitslag
55mm
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm
Model
met plaat
Plaatafmeting
137 x 105 mm