3470iep200p63
3470IEP200P63
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
240mm
Draagvermogen
350kg
Uitlading
55mm
Diameter (wiel)
200mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
240mm
Uitlading
55mm
Plaatafmeting
137 x 105 mm
Draagvermogen
0 - 350kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm