3470ufp200p63
3470UFP200P63
×
Artikelnummer
00005972GS
Gtin
Beschrijving
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
200mm
Bandbreedte
46mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
240mm
Draagvermogen
400kg
Uitlading
55mm
Diameter (wiel)
200mm
Draagvermogen
0 - 400kg
Bouwhoogte
240mm
Uitvoering
met plaat
Breedte (loopvlak enkel)
46mm
Plaatafmeting
137 x 105 mm
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm
Uitlading
55mm
Temperatuur
-20 - 80°C