3470ufr125p62
3470UFR125P62
×
Artikelnummer
00001154GS
Gtin
Beschrijving
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
125mm
Bandbreedte
40mm
Plaatafmeting
105 x 85mm
Boutgatafstand
80/77 x 60mm
Boutgatdiameter
9mm
Bouwhoogte
155mm
Draagvermogen
250kg
Uitlading
40mm
Diameter (wiel)
125mm
Draagvermogen
0 - 250kg
Bouwhoogte
155mm
Uitvoering
met plaat
Breedte (loopvlak enkel)
40mm
Plaatafmeting
105 x 85 mm
Materiaal (wiel)
rubberband (vol-elastisch)
Boutgatafstand
80/77 x 60 mm
Diameter (bevestigingsbout)
9mm
Uitlading
40mm
Temperatuur
-20 - 80°C