3470ufr125p63bh161
3470UFR125P63BH161
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
125mm
Bandbreedte
40mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
161mm
Draagvermogen
250kg
Uitlading
55mm
Diameter (wiel)
125mm
Breedte (loopvlak enkel)
40mm
Bouwhoogte
161mm
Uitlading
55mm
Plaatafmeting
137 x 105 mm
Draagvermogen
0 - 250kg
Uitvoering
met plaat
Temperatuur
-20 - 80°C
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm