3470ufr160p63
3470UFR160P63
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
160mm
Bandbreedte
46mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatafstand
105 x 80/75mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
200mm
Draagvermogen
300kg
Uitlading
55mm
Diameter (wiel)
160mm
Breedte (loopvlak enkel)
46mm
Bouwhoogte
200mm
Uitlading
55mm
Plaatafmeting
137 x 105 mm
Draagvermogen
0 - 300kg
Uitvoering
met plaat
Temperatuur
-20 - 80°C
Boutgatafstand
105 x 80/75 mm
Diameter (bevestigingsbout)
11mm