8470ufx125p62
8470UFX125P62
Temperatuur van
- 20 / + 80°C
Wieldiameter
125mm
Bandbreedte
40mm
Plaatafmeting
105 x 85mm
Boutgatafstand
80/77 x 60mm
Boutgatdiameter
9mm
Bouwhoogte
155mm
Draagvermogen
250kg
Uitlading
40mm
Diameter (wiel)
125mm
Breedte (loopvlak enkel)
40mm
Bouwhoogte
155mm
Uitlading
40mm
Plaatafmeting
105 x 85 mm
Draagvermogen
0 - 250kg
Temperatuur
-20 - 80°C
Boutgatafstand
80/77 x 60 mm
Diameter (bevestigingsbout)
9mm