3640iep160p63
3640IEP160P63
Temperatuur van
- 20 / + 85°C
Wieldiameter
160mm
Bandbreedte
50mm
Plaatafmeting
137 x 105mm
Boutgatdiameter
11mm
Bouwhoogte
210mm
Draagvermogen
350kg
Uitlading
55mm
Diameter (wiel)
160mm
Breedte (loopvlak enkel)
50mm
Bouwhoogte
210mm
Uitlading
55mm
Plaatafmeting
137 x 105 mm
Draagvermogen
0 - 350kg
Temperatuur
-20 - 85°C
Diameter (bevestigingsbout)
11mm