Bsl36a18x - accu multivolt 36v - 2.5ah / 18v - 5.0ah li-ion 380082
×
Artikelnummer
380082
Gtin
Beschrijving
Merk
HiKOKI
Soort
Twin Packs 18V - 36V en losse MULTI-VOLT accu's
Genormaliseerde Kenmerken
Gewicht
0,74kg
Afmetingen l x b x h
118 x 80 x 71mm
Batterij capaciteit
5,0-2,5Ah
Batterij voltage
18-36V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL36A18X
Batterij oplaadtijd
32min
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Capaciteit (accu, batterij)
5000mAh
Gewicht
740g
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen