Bsl36b18x - accu multivolt 36v - 4.0ah / 18v - 8.0ah li-ion 380084
×
Artikelnummer
380084
Gtin
Beschrijving
Merk
HiKOKI
Soort
Twin Packs 18V - 36V en losse MULTI-VOLT accu's
Genormaliseerde Kenmerken
Gewicht
1kg
Afmetingen l x b x h
34 x 75 x 83mm
Batterij capaciteit
4,0-8,0Ah
Batterij voltage
18-36V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL36B18X
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Capaciteit (accu, batterij)
4000mAh
Gewicht
1000g
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen