Booster pack 2 x multi-volt a accu's 5ah 18v / 2,5ah 36v + snellader uc18ysl3 uc18ysl3whz
×
Artikelnummer
UC18YSL3WHZ
Gtin
Beschrijving
Booster Pack A22 x BSL38A18X MULTĀ· VOLT accu1 x UC18YSL3 snellader
Soort
Booster Packs 18V & 18V-36V MULTI-VOLT
Genormaliseerde Kenmerken
Batterij capaciteit
5,0 - 2,5Ah
Batterij voltage
18-36V
Batterij (type)
BSL36A18X
Oplader (type)
UC18YSL3, 220V, 50/60 Hz
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Capaciteit (accu, batterij)
5Ah
Uitvoering
inclusief accu('s)/batterij(en)
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen