Boosterpack multi-volt - 2 x 8ah 18v / 4ah 36v + snellader uc18ysl3 uc18ysl3wjz
×
Artikelnummer
UC18YSL3WJZ
Gtin
Beschrijving
Boosterpack B2:2 x BSL36B18X1 x UC18YSL3
Soort
Booster Packs 18V & 18V-36V MULTI-VOLT
Genormaliseerde Kenmerken
Batterij capaciteit
18V / 8,0 - 36V / 4,,Ah
Batterij voltage
18 - 36V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL36B18X
Batterij oplaadtijd
120min
Oplader (type)
UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Uitvoering
inclusief accu('s)/batterij(en)
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen