Accu boorhamer - 36 v / 3 j (epta 05) / met stofafzuigunit - hsc iv koffer dh36dpaw2dz
×
Artikelnummer
DH36DPAW2DZ
Gtin
Beschrijving
compact en lichtgewicht
hoge boorsnelheid, hoge slagkracht
koolborstelloze motor
RFC functie
ergonomische soft grip
3 standen, boorhamer, boren en beitelen
inclusief HSC IV koffer· exclusief accu's en lader
met stofafzuigunit in HSC II
Merk
HiKOKI
Soort
Boorhamers 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 1.100min
Gereedschapsopname
SDS PLUS
Hoogte
220mm
Slagenergie
3Joule
Gewicht
3,9kg
Aantal slagen belast
0 - 4.300min
Capaciteit staal
13mm
Lengte
351mm
Capaciteit hout
32mm
Capaciteit beton
28mm
Motor zonder koolborstels
Y
Gewicht
3,9kg
Techniek (motor)
accu
Toerental (onbelast)
0 - 1,1tr/min
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 32mm
Lengte
351mm
Capaciteit (beton)
28mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen