Accu haakse boor-schroefmachine 36v - brushless - 159mm - mv - rfc - exclusive in doos d36dyaw4z
×
Artikelnummer
D36DYAW4Z
Gtin
Beschrijving
Koolborstelloze motor met hoge prestaties om met gemak gaten te boren tot 159 mm
compact ontwerp
robuust aluminium tandwielhuis
Reactive Force Control en een mechanische koppeling zorgen voormaximale veiligheid
zij- en voorhandgreep zorgen voor een comfortabele en veilige grip
duurzame metalen bescherming van de accu
constante snelheidĀ· zonder accu's en lader
Standaard accessoires:
1 zijhandgreep
Merk
HiKOKI
Soort
Haakse boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0-400min
Hoogte
173mm
Toerental onbelast hoog
0-1.500min
Max. aandraaimoment
170Nm
Capaciteit
159 mm (gatzaag)
Gewicht
6kg
Capaciteit staal
13mm
Capaciteit hout
50 (slangenboor)mm
Motor zonder koolborstels
Y
Afmetingen l x b x h
646 x 173 x 95mm
Batterij voltage
36V
Capaciteit boorkop
2,0- 13mm
Uitvoering
haaks
Gewicht
6kg
Spanning (accu's, batterijen)
36V
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Aandraaimoment
0 - 170Newtonmtr
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen