Accu haakse boor-schroefmachine - 18v - exclusief lader en accu's dn18dsll4z
×
Artikelnummer
DN18DSLL4Z
Gtin
Beschrijving
zeer compact en licht
snelspanboorhouder
kophoogte slechts 88 mm
grote hefschakelaar
traploos regelbaar toerental
elektrische ‘Quick-Stop rem’
accu indicator
zijhandgreep
soft grip
led verlichting en riemhaak
exclusive machine
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Haakse boor-schroefmachines 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 1.800min
Hoogte
88mm
Max. aandraaimoment
12,5Nm
Capaciteit staal
10mm
Lengte
326mm
Capaciteit hout
28mm
Capaciteit boorkop
10mm
Uitvoering
haaks
Techniek (motor)
accu
Toerental (onbelast)
0 - 1,8tr/min
Capaciteit (staal)
0 - 10mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen