Accu boor-schroefmachine 18 v / 50 nm - exclusief accu's en lader ds18daw4z
×
Artikelnummer
DS18DAW4Z
Gtin
Beschrijving
zeer compact
hoog aandraaimoment ·13mm snelspanboorhouder
20 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
geleverd zonder accu's en lader
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0-350min
Toerental onbelast hoog
0-1.400min
Gewicht
1,3kg
Capaciteit staal
13mm
Capaciteit hout
36mm
Max. aandraaimoment hard
50Nm
Max. aandraaimoment zacht
18Nm
Afmetingen l x b x h
173x81x221mm
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
6,8x75mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Gewicht
1,3kg
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 36mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen