Accu boor-schroefmachine - 12v peak - 2 x 2.5 ah - 38 nm - pvc koffer ds12dawfz
×
Artikelnummer
DS12DAWFZ
Gtin
Beschrijving
compact en krachtig
hoog aandraaimoment
snelspanboorhouder
20 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
2 x 12V Peak accu’s
oplaadtijd 37 min.
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 bit, 1 kunststof koffer
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 350min
Greepdiameter
109mm
Toerental onbelast hoog
0 - 1.400min
Max. aandraaimoment
38Nm
Gewicht
1,1kg
Capaciteit staal
10mm
Lengte
166mm
Capaciteit hout
29mm
Batterij capaciteit
2,5Ah
Batterij voltage
12V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1225M
Batterij oplaadtijd
37min
Capaciteit boorkop
0,8 - 10mm
Capaciteit houtschroeven
5,8 x 45mm
Capaciteit machineschroeven
M6mm
Oplader (type)
UC12SL, 220 V, 50/60 Hz
Gewicht
1,1kg
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Spanning (accu's, batterijen)
12V
Capaciteit (staal)
0 - 10mm
Capaciteit (hout)
0 - 29mm
Capaciteit (accu, batterij)
2,5Ah
Lengte
166mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen