Accu boor-schroevendraaier / 12v peak - 38 nm - exclusief lader en accus ds12ddw4z
×
Artikelnummer
DS12DDW4Z
hoog aandraaimoment
koolborstelloze motor
riem haak
geleverd zonder accu's en lader
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 440min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.700min
Max. aandraaimoment
38Nm
Capaciteit staal
10mm
Lengte
149mm
Capaciteit hout
29mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit boorkop
0,8 - 10mm
Capaciteit houtschroeven
5,8 x 45mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Instelbereik koppelregeling
0,6 - 4,0Nm
Capaciteit (staal)
0 - 10mm
Capaciteit (hout)
0 - 29mm
Lengte
149mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen