Accu boor-schroefmachine - 18 v / 136 nm - exclusief lader en accu's ds18dbl2w4z
×
Artikelnummer
DS18DBL2W4Z
Gtin
Beschrijving
zeer compact
hoog aandraaimoment
koolborstelloze motor
RFC Functie
snelspanboorhouder· hoogste snelheid in zijn klasse
aluminium tandwielhuis
22 standen instelbaar· soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
geleverd zonder accu’s en oplader
Merk
HiKOKI
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 500min
Hoogte
257mm
Toerental onbelast hoog
0 - 2.100min
Max. aandraaimoment
136Nm
Gewicht
2,5kg
Capaciteit staal
13mm
Lengte
204mm
Capaciteit hout
76mm
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
10 x 90mm
Capaciteit zelfborende schroeven
6mm
Gewicht
2,5kg
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 76mm
Lengte
204mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen