Accu boor-schroefmachine - 18 v / 70 nm - hsc ii koffer ds18dbslw6z
×
Artikelnummer
DS18DBSLW6Z
Gtin
Beschrijving
krachtige koolborsteloze motor
compacte body
hoog aandraaimoment
zeer hoge boorsnelheid
nieuw sterk design
instelling van de slipkoppeling blijft leesbaar, zelfs bij slijtage
ledverlichting
riemhaak
machine in HSC I· koffer
exclusief accu's en lader
Standaard accessoires:
1 HSC II
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 400min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.800min
Max. aandraaimoment
70Nm
Capaciteit staal
13mm
Lengte
175mm
Capaciteit hout
50mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
8 x 100mm
Motorrem
Y
Capaciteit machineschroeven
6mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 50mm
Aandraaimoment
0 - 70Newtonmtr
Lengte
175mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen