Ds18dd (nn) w4z cordless driver drill ds18ddw4z
×
Artikelnummer
DS18DDW4Z
Gtin
Beschrijving
zeer compact en licht in gewicht
koolborstelloze motor
gebruik in krappe ruimtes
snelspanboorhouder
20 standen instelbaar
led verlichting
geleverd zonder accu’s en lader
Merk
HiKOKI
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 440min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.700min
Max. aandraaimoment
55Nm
Gewicht
1,2kg
Capaciteit staal
13mm
Capaciteit hout
36mm
Max. aandraaimoment hard
55Nm
Max. aandraaimoment zacht
26Nm
Afmetingen l x b x h
157 x 58 x 216mm
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
6 x 75mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Gewicht
1,2kg
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 36mm