Accu boor-schroevendraaier 18 v / 3.0ah - 53 nm - hsc ii koffer ds18djlwqz
×
Artikelnummer
DS18DJLWQZ
Gtin
Beschrijving
hoogste aandraaimoment on zijn klasse elektrische "Quick-Stop" rem
traploos regelbaar toerental
22 standen instelbaar
13 mm snelspanboorhouder met vergrendeling
led verlichting ·
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 HSC II
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 450min
Toerental onbelast hoog
0 -1250min
Max. aandraaimoment
53Nm
Gewicht
1,7kg
Capaciteit staal
13mm
Lengte
213mm
Capaciteit hout
38mm
Batterij capaciteit
3,0Ah
Batterij voltage
18V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1830
Batterij oplaadtijd
90min
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
6,8 x 50mm
Capaciteit zelfborende schroeven
6mm
Oplader (type)
UC18YKSL, 220 V, 50/60 Hz
Capaciteit (accu, batterij)
3Ah
Capaciteit (hout)
0 - 38mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Aandraaimoment
0 - 53Newtonmtr
Gewicht
1,7kg
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Lengte
213mm
Techniek (motor)
accu
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen