Accu boor-schroefmachine / 18 v - 92 nm - hsc ii koffer ds18dsdll2z
×
Artikelnummer
DS18DSDLL2Z
Gtin
Beschrijving
snelspanboorhouder met vergrendeling
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
sterk aluminium tandwielhuis
vervangbare koolborstels van buitenaf
traploos regelbaar toerental
22 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
verstelbare riem haak
led verlichting ·machine zonder lader en accu in HSC I· koffer
Standaard accessoires:
1 HSCII
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 350min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.600min
Max. aandraaimoment
92Nm
Gewicht
2,1kg
Capaciteit staal
13mm
Capaciteit hout
65mm
Afmetingen l x b x h
228mm
Batterij voltage
18V
Capaciteit houtschroeven
8 x 100mm
Capaciteit machineschroeven
6mm
Gewicht
2,1kg
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 65mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen