Accu boor-schroefmachine ds36daw4z
×
Artikelnummer
DS36DAW4Z
Gtin
Beschrijving
zeer compact
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
koolborstelloze motor
snelspanboorhouder
zeer hoge boorsnelheid
aluminium tandwielhuis
22 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak
wordt geleverd zonder accu's en lader
Standaard toehehoren:
1 zijhandgreep, 1 bit
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 36 V
Genormaliseerde Kenmerken
Machineschroeven
6mm
Capaciteit in staal
16mm
Toerental onbelast (laag)
0-500tr/min
Max. aandraaimoment
138Nm
Toerental onbelast (hoog)
0-2.100tr/min
Gewicht
2,7kg
Lengte
204mm
Boorkop
1.5-13mm
Capaciteit hout
102mm
Gewicht
2,7kg
Techniek (motor)
accu
Klembereik (boorhouder)
1,5 - 13mm
Toerental (onbelast)
Capaciteit (staal)
0 - 16mm
Capaciteit (hout)
0 - 102mm
Aandraaimoment
0 - 138Newtonmtr
Lengte
204mm