Accu klop-boor-schroefmachine - 12v peak - 38 nm - exclusief lader en accu's dv12daw4z
×
Artikelnummer
DV12DAW4Z
Gtin
Beschrijving
compact en krachtig
hoog aandraaimoment
snelspanboorhouder
20 standen instelbaar
soft grip
accu indicator
led verlichting
riem haak ·
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 350min
Aantal slagen belast hoog
0 - 21.000min
Greepdiameter
109mm
Toerental onbelast hoog
Max. aandraaimoment
38Nm
Aantal slagen belast laag
Gewicht
1,2kg
Capaciteit staal
10mm
Lengte
181mm
Capaciteit hout
29mm
Capaciteit beton
8mm
Capaciteit boorkop
0,8 - 10mm
Capaciteit houtschroeven
5,8 x 45mm
Capaciteit machineschroeven
M6mm
Gewicht
1,2kg
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (staal)
0 - 10mm
Capaciteit (hout)
0 - 29mm
Lengte
181mm
Capaciteit (beton)
8mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen