Accu klop-boor-schroefmachine / 12v peak -2 x 2.5 ah- 38 nm - pvc koffer dv12dawfz
×
Artikelnummer
DV12DAWFZ
riem haak
2 x 12V Peak accu’s
oplaadtijd 37 min.
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 bit, 1 kunststof koffer
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 350min
Aantal slagen belast hoog
0 - 21.000min
Greepdiameter
109mm
Toerental onbelast hoog
Max. aandraaimoment
38Nm
Aantal slagen belast laag
Capaciteit staal
10mm
Lengte
181mm
Capaciteit hout
29mm
Capaciteit beton
8mm
Batterij capaciteit
2,5Ah
Batterij voltage
12V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1225M
Batterij oplaadtijd
37min
Capaciteit boorkop
0,8 - 10mm
Capaciteit houtschroeven
5,8 x 45mm
Capaciteit machineschroeven
M6mm
Oplader (type)
UC12SL, 220 V, 50/60 Hz
Gewicht
1,2kg
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Spanning (accu's, batterijen)
12V
Capaciteit (staal)
0 - 10mm
Capaciteit (hout)
0 - 29mm
Capaciteit (accu, batterij)
2,5Ah
Lengte
181mm
Capaciteit (beton)
8mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen