Accu boor- schroefmachine in hscd koffer - 18 v / 2 x 1.500 ah / 53 nm ds18djlwkpz
×
Artikelnummer
DS18DJLWKPZ
Gtin
Beschrijving
hoogste aandraaimoment in zijn klasse
elektrische "Quick-Stop" rem
traploos regelbaar toerental
22 standen instelbaar
snelspanboorhouder (13mm) met vergrendeling
led verlichting ·met 2 accu's en lader in HSCD koffer met 100 accessoires
Standaard accessoires:
2 accu's, 1 oplader, 1 HSCD koffer met accessoires
Soort
Boor-schroefmachines 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast laag
0 - 450min
Toerental onbelast hoog
0 - 1.250min
Max. aandraaimoment
53Nm
Gewicht
1,7kg
Capaciteit staal
13mm
Lengte
213mm
Capaciteit hout
38mm
Batterij capaciteit
1,5Ah
Batterij voltage
18V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1815
Batterij oplaadtijd
40min
Capaciteit boorkop
13mm
Capaciteit houtschroeven
6,8 x 50mm
Capaciteit zelfborende schroeven
6mm
Oplader (type)
UC18YKSL
Capaciteit (accu, batterij)
1,5Ah
Capaciteit (hout)
0 - 38mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Aandraaimoment
0 - 53Newtonmtr
Gewicht
1,7kg
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Lengte
213mm
Techniek (motor)
accu
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen