Fein select+body ascm18qsw
FEIN SELECT+BODY ASCM18QSW
Beschrijving
Accuschroefboormachine met 4 versnellingen ASCM 18 QSW Select Kleine en lichte accuschroefboormachine met 4 versnellingen, borstelloze motor en QuickIN-interface. Perfect geschikt voor universeel boren en schroeven tot 8 mm.
Merk
FEIN
Soort
Accu machines
Genormaliseerde Kenmerken
Toerentallen
400 / 700 / 1400 / 25001/min
Accu-spanning
18V
Boor-ø staal
13mm
Boor-ø hout
40mm
Tappen
M 8
Boorhouder-spanwijdte
1,5 - 13mm
Drijfwerk
4 versnellingen
Max. draaimoment (hard/zacht)
40 / 20Nm
Draaimomentstanden
20 + 1
Schroeven
8 x 200mm
Gewicht zonder accu
1,2kg
Land van herkomst
DE
Accu-compatibiliteit
Li-ion/HighPower Li-ion
Accu-interface
MultiVolt
Accessoire-interface
QuickIN
Motor borstelloos
Motor borstelloos
Spanning
18V
Gewicht (zonder accu)
1,2kg
Aantal (standen)
21st
Techniek (motor)
accu
Klembereik (boorhouder)
1,5 - 13mm
Aantal (snelheden/versnellingen)
4
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Capaciteit (hout)
0 - 40mm